DJI v úterý představí Mavic Air, menší a levnější variantu Mavic Pro

DJI Mavic Pro je v současné době pravděpodobně nejlepší dron, který ještě nespadá do profesionální kategorie. Nabízí pokročilou stabilizaci, výkon, skvělou kvalitu obrazu, moderní asistenční funkce a navíc ho lze snadno složit. Má však i jednu nevýhodu, kterou je cena. V České republice se prodává za ceny začínající na 27 000 Kč, verze s bohatým příslušenstvím Fly More Combo pak stojí ještě asi o 12 tisíc více.

DJI má i levnější dron Spark, který však zase nelze kvůli poměrně nízké výdrži baterie využít pro delší natáčení, chybí také podpora 4K videa a tříosá stabilizace. Nyní to však vypadá, že DJI představí Mavic Air, který by mohl zaplnit poměrně širokou mezeru mezi těmito modely.

Videoupoutávka na úterní představení téměř nic neodhaluje, obsahuje pouze dramatickou hudbu, záběry z dronu a nerozeznatelné detailní záběry nového produktu. Zajímavá je však věta voice overu, kterou lze volně přeložit jako: „Ze zdánlivě nevýznamné velikosti přichází ohromná síla a výkon.“

Nezbývá tak než počkat na oficiální představení, které se bude konat v úterý 23. ledna v 16:00 našeho času.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *