Domů » Bleskovky » DJI v úterý představí Mavic Air, menší a levnější variantu Mavic Pro

DJI v úterý představí Mavic Air, menší a levnější variantu Mavic Pro

DJI Mavic Pro je v současné době pravděpodobně nejlepší dron, který ještě nespadá do profesionální kategorie. Nabízí pokročilou stabilizaci, výkon, skvělou kvalitu obrazu, moderní asistenční funkce a navíc ho lze snadno složit. Má však i jednu nevýhodu, kterou je cena. V České republice se prodává za ceny začínající na 27 000 Kč, verze s bohatým příslušenstvím Fly More Combo pak stojí ještě asi o 12 tisíc více.

DJI má i levnější dron Spark, který však zase nelze kvůli poměrně nízké výdrži baterie využít pro delší natáčení, chybí také podpora 4K videa a tříosá stabilizace. Nyní to však vypadá, že DJI představí Mavic Air, který by mohl zaplnit poměrně širokou mezeru mezi těmito modely.

DJI - Adventure Unfolds - Jan 23, 2018

Videoupoutávka na úterní představení téměř nic neodhaluje, obsahuje pouze dramatickou hudbu, záběry z dronu a nerozeznatelné detailní záběry nového produktu. Zajímavá je však věta voice overu, kterou lze volně přeložit jako: „Ze zdánlivě nevýznamné velikosti přichází ohromná síla a výkon.“

Nezbývá tak než počkat na oficiální představení, které se bude konat v úterý 23. ledna v 16:00 našeho času.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).