Domů » Bleskovky » DJ Koh už řadu Galaxy S20 nepředstaví: Samsung má nového šéfa mobilní divize

DJ Koh už řadu Galaxy S20 nepředstaví: Samsung má nového šéfa mobilní divize

Pokud jste v posledních letech sledovali některou z tiskových konferencí mobilní divize společnosti Samsung Electronics, patrně ji vedl šéf mobilní divize DJ Koh (celým jménem Koh Dong-jin). To se ale nyní mění, korejský gigant se rozhodl v začínající nové dekádě provést na postu ředitele mobilní divize změnu.

samsung mobile ceo
Roh Tea-Moon

Nová tvář na pódiu Samsungu

Nový ředitel mobilní divize Samsungu se jmenuje Roh Tea-Moon, ve věku 51 se jedná o nejmladšího šéfa mobilního odvětví. Roh Tea-Moon dosud působil jako dvojka divize a zástupce DJ Koha, pracovní vztahy mezi nimi se ale nijak zásadně nezmění – Koh bude v mobilní divizi druhým mužem, zároveň však zůstane ředitelem celého oddělení IT & Mobilní komunikace, pod které mobilní divize spadá.

dj koh 1
Dosavadní ředitel mobilní divize DJ Koh

Mobilní divize Samsungu si klade za cíl rozšiřovat svůj podíl v Asii a v Evropě, kde jej z předních míst vytlačují čínské značky. Roh Tea-Moon si vezme na pomoc řadu Galaxy A, za jejímž oživením v minulých letech stál. Dá se předpokládat, že nový šéf bude za tři týdny představovat nové smartphony z řad Galaxy S20 a Galaxy Z Flip.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).