Domů » Bleskovky » Divoká spekulace: přijde Galaxy S9 s modulárním designem?

Divoká spekulace: přijde Galaxy S9 s modulárním designem?

Uznávaný ruský technologický novinář Eldar Murtazin, který měl v minulosti velice blízko k zákulisním informacím z mobilního světa, před týdnem tweetoval zprávu o možné podobě Galaxy S9. Světová média si teď všimla jeho tweetu, ve které se Eldar zmiňuje o možné modularitě chystané vlajkové lodi jihokorejského giganta pro rok 2018.

Překlad původního ruského tweetu Eldara Murtazina

Zatím nemůžeme s jistotou říci, jestli jde o hotovou věc, nebo o modularitě Samsung zatím pouze přemýšlí, ale je vidět, že tento gigant chystá své vlajkové lodě dlouho dopředu a my se tedy máme na co těšit. Pokud by se tato Eldarova předpověď vyplnila, Samsung by se tak zařadil mezi další výrobce, kteří modulární design nabízejí. Konstrukce by měla využívat magnetů podobně jako Essential Phone nebo řada Moto Z od Lenova.

Zde je originální tweet Eldara v ruštině:

Jsme zvědaví, jestli Samsung přijde s něčím originálním a novým, nebo půjde stejnou cestou, jako například Lenovo se svými Moto mods. Jasno bychom v tom měli mít na jaře příštího roku, protože pokud budeme vycházet z předchozích premiér, mohl by být Galaxy S9 představen někdy na přelomu února a března 2018.

Lenovo Moto Mods: konečně moduly, které dávají smysl (recenze)

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments