Domů » Bleskovky » Digitální rovnováha se šíří mezi telefony, v další vlně budou i nové Samsungy

Digitální rovnováha se šíří mezi telefony, v další vlně budou i nové Samsungy

Systémová aplikace pro sledování času stráveného s mobilním telefonem Digitální rovnováha už není exkluzivní pouze pro telefony z řady Pixel a z programu Android One. Nově se nachází také v aktualizaci Androidu 9 Pie pro Nokii 6 a Nokii 8, společně se žhavou novinkou v podobě Samsungu Galaxy S10. V případě posledně jmenovaného se jedná o první telefon, který jde do prodeje s již předinstalovanou Digitální rovnováhou.

Je bezesporu pozitivní, že se velké technologické společnosti snaží udělat něco pro lidské zdraví a poskytují nástroje pro omezování času stráveného s telefonem. Pokud ale nemáte podporovaný telefon, nemusíte zoufat – existuje také skvělá alternativa s názvem ActionDash. Tu jsme si porovnali s Digitální rovnováhou, a rozhodně se nemá za co styděl, alespoň co do funkcionality.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).