Domů » Bleskovky » Definitivní tečka za Galaxy Note7: poslední aktualizace zcela zakáže nabíjení

Definitivní tečka za Galaxy Note7: poslední aktualizace zcela zakáže nabíjení

Samsung chce za nešťastným tabletofonem Galaxy Note7 nakreslit tlustou čáru. Přestože se ke korejskému výrobci vrátila drtivá většina prodaných zařízení, stále se podle posledních zpráv mezi lidmi pohybují 3 procenta ze všech prodaných kusů, v absolutních číslech asi 75 tisíc telefonů.

Galaxy Note7

Ať jsou důvody jejich majitelů jakékoliv, Samsung jim rozhodně neudělá radost následující aktualizací. Ty předchozí výrazně omezovaly maximální úroveň dobití akumulátoru, ta poslední má nabíjení zamezit úplně. Update má dorazit ještě koncem tohoto měsíce, kdy budou představeny nové smartphony Galaxy S8 a S8+.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. What? Tak ale… Takhle je ten telefon jednorazovej…

  2. neni preci duvoid aktualizovat. mam note 3 a aktualizace blukoji uz rok. mam android 4.4 a blokuji novy android 5 kvuli nekompatibilite aplikaci. kdyby to slo dam si tam android 4.3 kvuli puvodnimu lepsimu androidovemu webovemu pohlizeci se synchronizaci s chrome..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).