Domů » Bleskovky » Datadisk Barbarian Invasion pro ROME: Total War míří na iPhony a Android

Datadisk Barbarian Invasion pro ROME: Total War míří na iPhony a Android

Mobilní inkarnaci legendární strategie ROME: Total War má na starosti britské studio Feral Interactive, které průběžně uvolňuje tituly této značky na mobilní platformy. Největší výhodu na tomto poli má iPad, který dostal jako první jak původní hru, tak koncem roku 2017 také první datadisk Barbarian Invasion. Se zpožděním jej v letošním roce doženou také zařízení s Androidem a mobilní telefony iPhone, přičemž konkrétní datum nebylo oznámeno.

Datadisk Barbarian Invasion navazuje na původní realtime/tahovou strategii ROME: Total War, přičemž pokračuje tam, kde původní hra skončila. Ústředním motivem je rozpad Římské říše a stěhování národů, které před hráče staví nejednu, mnohdy neřešitelnou, překážku.

ROME: Total War - Barbarian Invasion for iPad - Gameplay trailer

Ubránit se při hraní za barbary migrujícím kočovníkům či vynaložit veškeré úsilí, aby Římská říše přežila alespoň rok navíc, je bezesporu zábavný úkol na hodiny hraní.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).