Další telefony od Samsungu dostávají Android 13. Příští rok mají být aktualizace ještě rychlejší – SMARTmania.cz

Další telefony od Samsungu dostávají Android 13. Příští rok mají být aktualizace ještě rychlejší

Samsung Galaxy Z Flip 3 recenze

Samsung aktualizuje svoje smartphony neuvěřitelným tempem. Jeho závazek nasadit Android 13 na třicítku zařízení do konce letošního roku se mu zatím daří naplňovat – za poslední týdny upgradoval vlajkové modely z posledních tří let a několik dalších zařízení. Nejčerstvěji se mohou z nového Androidu radovat majitelé loňských skládaček Galaxy Z Fold 3 a Flip 3.

Galaxy Z Fold 3

Aktualizaci v tuto chvíli dostávají telefony zapojené do beta programu skrze aplikaci Samsung Members, v příštích dnech by měla být dostupná pro ostatní uživatele po celém světě. Novinky v Androidu 13 a na něj navázané prostředí One UI 5 jsme podrobně popsali v tomto článku.

Příští rok Samsung přeřadí na ještě vyšší kvalt

Přestože korejská firma letos nasadila vskutku obdivuhodné tempo, příští rok má v plánu sama sebe překonat. Již nyní spolupracuje s Googlem na tom, aby byla schopna doručit příští generaci Androidu ještě rychleji a na více zařízení současně. Jak velkou akceleraci máme očekávat, Samsung neprozradil – letos si prvenství uzmula řada Galaxy S22, která dostala Android 13 přibližně dva měsíce po jeho vydání.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku