Domů » Bleskovky » Další generace Google Glass by měla využívat OLED displej od Samsungu

Další generace Google Glass by měla využívat OLED displej od Samsungu

Podle serveru The Korean Times bude Samsung dodávat high-end OLED displeje pro Google Glass. Dále ve zprávě stojí, že by další verze Google Glass mohla být dostupná v prodeji do konce letošního roku, což odporuje přechozím informacím přímo z Google. Ty říkají, že si chytré brýle budeme moci koupit příští rok touto dobou.

 

Dále zpráva říká, že Google bere vztah se Samsungem velmi vážně a Samsung dokázal, že je schopným partnerem, který umí včas zajistit dodávky komponentů a zařízení. Nahrávala by tomu i dřívější informace, že Samsung požádal Google o investici do jejich OLED byznysu. Jsme opravdu zvědaví, jak svět odpoví na Google Glass. Jedna věc je vyrobit tisíc zařízení pro vybrané vývojáře a žurnalisty, druhá je zahájit masovou výrobu a přesvědčit běžné spotřebitele, že potřebují nosit u oka neustále připojený displej.

David Podzimek

4 komentářů

 1. frank (neregistrovaný)

  Další generace?!… V prodeji není ještě ani ta první

  • David Podzimek

   Ví se, že tahle první je určená jen pro developery. Prodejní bude jiná, tudíž další generace. Jak moc bude modifikovaná se zatím neví.

 2. Johny (neregistrovaný)

  Dokud si to nebudu moct přidělat na normální brejle, tak je to nefunkční.

  • David Podzimek

   Google o tom jedna s výrobci slunečních i normálních brýlí. Takže se i a touto variantou výhledově počítá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).