Domů » Bleskovky » CZ Radio: více než stovka českých rádií do vaší kapsy

CZ Radio: více než stovka českých rádií do vaší kapsy

Rádio je nestárnoucím médiem, skrze které můžete konzumovat jak zpravodajství, tak nejnovější hudbu. V poslední době zažívají rádia renesanci, především díky podcastům. Pro příznivce tradičního poslechu je tady vždy klasický poslech skrze FM rádio, nicméně ne každý telefon s Androidem disponuje tímto přijímačem. Pokud máte tento problém, nebo jen chcete poslouchat oblíbené rádio, jehož vlny k vám nedosáhnou, pomůže aplikace CZ Radio.

 

cz radio aplikace hand

CZ Radio: více než stovka českých stanic na dosah ruky

Česká aplikace CZ Radio v sobe ukrývá velké množství internetových rádií, které si můžete snadno a rychle přehrát. Jediné, co je k tomu potřeba, je internetové připojení. Na výběr máte více než stovku stanic, od známých jako je Radiožurnál či Evropa 2, až po méně známé jakými jsou Rádio Dálnice, nebo SeeJay Radio.

Čím aplikace trumfuje jsou ale funkce, které klasické rádio nenabízí. Mezi poměrně běžnými funkcemi, jako je označování oblíbených stanic, vlastní řazení stanic či výběr kvality streamu, se vešly také zajímavější funkce, jakými jsou zjištění názvu aktuálně hrající písně, buzení pomocí oblíbené stanice, automatické vypnutí nebo přehrávání pomocí Google Cast.

Česká aplikace CZ Radio je dostupná zdarma pro operační systém Android.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

7 komentářů

  1. A něco offline nemáte? xD

  2. Tak to zjistovani nazvu pisnicky nefunguje, samo to tutul nenacte a v nabidce to taky neni…

    • Zjišťování názvu písničky funguje a to dobře, chyba je na tvém přijímači :-)

    • Aplikaci mám už déle a spokojenost, zjišťování názvu písničky, mi funguje korektně, zkus přeinstalaci a když to nepomůže, kontaktuj přes obchod vývojáře.

  3. Postradam moznost prepinani stanic pres bluteooth a take moznost zaznamu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).