Domů » Články » Soutěž: Vyhrajte smartphony Coolpad Porto a Coolpad Modena

Soutěž: Vyhrajte smartphony Coolpad Porto a Coolpad Modena

Připravili jsme pro vás další soutěž. Tentokrát můžete získat smartphony Coolpad Porto a Coolpad Modena s operačním systémem Android. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky a mít trochu štěstí.

Ve spolupráci se značkou Coolpad, která před nedávnem vstoupila na český trh, jsme pro vás připravili soutěž o tři chytré telefony. Stačí správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás. První cenu, smartphone Coolpad Modena ve zlaté barvě, získá soutěžící, jehož správná odpověď bude odeslána jako 499. v pořadí.


Coolpad Modena

Druhou cenu, smartphone Coolpad Porto (recenze) v bílé barvě, získá soutěžící, jehož správná odpověď dorazí jako 799. v pořadí. Třetí cenu, Coolpad Porto v barvě černé, obdrží soutěžící s 999. správnou odpovědí.


Coolpad Porto

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 29. října 2015, 09:00 a končí po dosažení 999. správných odpovědí, nejpozději však 30. listopadu 2015, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Coolpad Modena ve zlaté barvě získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 499. v pořadí.  Smartphone Coolpad Porto ve bílé barvě získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 799. v pořadí. Smartphone Coolpad Porto v černé barvě získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 999. v pořadí. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

7. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 24 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 499. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 500.).

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce oznámíme v nejbližších dnech.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).