Domů » Bleskovky » Cloudová služba Box nově také pro Windows Phone

Cloudová služba Box nově také pro Windows Phone

Cloudové služby typu Dropbox, SkyDrive či Google Drive se stále rozšiřují a jednou z hlavních podmínek jejich úspěchu je i mobilní aplikace pro většinu operačních systémů. Neméně známá služba Box.com dnes vydala svého klienta pro Windows Phone, čímž jistě potěšila nejednoho uživatele tohoto systému a zároveň dobyla většinu mobilních platforem. Kromě aplikace pro Android, iOS a WP je Box dostupný i pro BlackBerry, včetně jejich tabletu Playbook, systém webOS od HP a pak také v mobilní verzi prohlížeče.

  

Box kromě standardních nabízí cloudových služeb i něco navíc pro malé i velké firmy, zde už samozřejmě za poplatek. Pro běžné uživatele je připraveno 5 GB zdarma a čas od času se dočkáme nějaké té akce, například pro webOS je pro každého uživatele až 50 GB zdarma, a to už je oproti ostatním službám poměrně velký rozdíl.

-

Zdroj

Martin Prokop

2 komentářů

  1. Roman (neregistrovaný)

    A dropbox stale nic. Co ma pekne stve :(.

  2. marcoama (neregistrovaný)

    nezli dropbox, doporucuji radeji SugarSync, ktery umi synchronizovat libovolne slozky, okamzity upload fotek apod.

    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).