Domů » Bleskovky » Cleaner a Image Shrinker pro Android: Dva nové nástroje z dílny AVG

Cleaner a Image Shrinker pro Android: Dva nové nástroje z dílny AVG

Společnost AVG Technologies včera uvedla na trh dvě nové aplikace v rámci svého mobilního portfolia. AVG Cleaner a AVG Image Shrinker jsou nyní zdarma k dispozici pro mobilní zařízení na platformě Android skrze Google Play.

  
Dva nové nástroje od AVG: Čistič zařízení a utilita pro kompresi obrázků

AVG Cleaner

Je určen pro zvýšení výkonu Android smartphonů a tabletů, umožňuje sledovat prostor pro ukládání dat, v případě potřeby vytvoří více místa smazáním nepotřebných souborů. Aplikace obsahuje nástroje pro automatický monitoring paměti a úložného prostoru zařízení, odstraňování souborů a také pro naplánování pravidelných kontrol. Pokud chcete mít kontrolu nad některými funkcemi operačního systému, určitě byste AVG Cleaner měli vyzkoušet.

-

AVG Image Shrinker

Tento nástroj pomáhá uživatelům snadněji sdílet jejich obrázky a fotografie. Tato bezplatná aplikace redukuje velikost obrázků, čímž umožňuje jejich nahrávání na webové stránky, do MMS, emailu nebo na Facebooku, Pinterest, Instagram nebo Picasa a další populární sociální sítě přímo z aplikace. Zmenšením velikosti fotografie nebo obrázku má uživatel možnost ušetřit nejen místo a náklady, ale také čas na posílání nebo sdílení fotek a obrázků.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).