Domů » Bleskovky » Chytré žaluzie IKEA míří na trh: známe cenu a dostupnost

Chytré žaluzie IKEA míří na trh: známe cenu a dostupnost

O chytrých žaluziích švédského nábytkářského gigantu IKEA jsme psali už v lednu. Původně se žaluzie spolupracující s HomeKitem měly dostat na pulty obchodů už v dubnu, nicméně kvůli problémům s firmwarem bylo spuštění odloženo. Podle informací z oficiálních stránek švédského prodejce půjdou chytré žaluzie KADRILJ a FYRTUR do prodeje už toto léto.

ikea smart blinds

Konkrétní datum sice nepadlo, nicméně známe alespoň měsíc – srpen. Toto oznámení se objevilo pouze na švédských stránkách, což může znamenat, že tento měsíc bude platit pouze pro severskou zemi, nikoli pro ostatní státy. S nejvyšší pravděpodobností se chytré žaluzie dostanou do prodeje mimo Švédsko o něco málo později. Odhadovaná cena je něco okolo 100 dolarů (cca 2 200 korun).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
weth
Uživatel
weth
Offline

redakce: Zřejmě máme každý jinou představu o tom, co znamená, když se řekne, že „známe cenu a dostupnost“. Je to jen drobný úlet nebo vysvětlení zmíněného tvrzení opravdu chápete jako „S nejvyšší pravděpodobností … o něco málo později. Odhadovaná cena je něco okolo…“?

matonka007
Uživatel
matonka007
Offline

Známe cenu a dostupnost = s nejvyšší pravděpodobností a odhadovaná cena? Děláte si ze čtenářů srandu, nebo je autor článku a nadpisu opravdu tak hloupý

shepii
Uživatel
shepii
Offline

Tak třeba redaktoři znají cenu a dostupnost, jen se tím nechtějí chlubit. :D