Domů » Bleskovky » Chytré žaluzie IKEA míří na trh: známe cenu a dostupnost

Chytré žaluzie IKEA míří na trh: známe cenu a dostupnost

O chytrých žaluziích švédského nábytkářského gigantu IKEA jsme psali už v lednu. Původně se žaluzie spolupracující s HomeKitem měly dostat na pulty obchodů už v dubnu, nicméně kvůli problémům s firmwarem bylo spuštění odloženo. Podle informací z oficiálních stránek švédského prodejce půjdou chytré žaluzie KADRILJ a FYRTUR do prodeje už toto léto.

ikea smart blinds

Konkrétní datum sice nepadlo, nicméně známe alespoň měsíc – srpen. Toto oznámení se objevilo pouze na švédských stránkách, což může znamenat, že tento měsíc bude platit pouze pro severskou zemi, nikoli pro ostatní státy. S nejvyšší pravděpodobností se chytré žaluzie dostanou do prodeje mimo Švédsko o něco málo později. Odhadovaná cena je něco okolo 100 dolarů (cca 2 200 korun).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentáře

  1. redakce: Zřejmě máme každý jinou představu o tom, co znamená, když se řekne, že „známe cenu a dostupnost“. Je to jen drobný úlet nebo vysvětlení zmíněného tvrzení opravdu chápete jako „S nejvyšší pravděpodobností … o něco málo později. Odhadovaná cena je něco okolo…“?

  2. JirkaM (neregistrovaný)

    Známe cenu a dostupnost = s nejvyšší pravděpodobností a odhadovaná cena? Děláte si ze čtenářů srandu, nebo je autor článku a nadpisu opravdu tak hloupý

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *