Domů » Bleskovky » Chytré hodinky od HTC se opět odkládají, dočkáme se možná na podzim

Chytré hodinky od HTC se opět odkládají, dočkáme se možná na podzim

Nositelná elektronika s logem HTC je jako Yeti nebo Lochnesská příšera – mluví se o ní, ale nikdo ji nikdy neviděl. Pověsti o chytrých hodinkách HTC jsou tu již od roku 2013, avšak reálný produkt zatím představen nebyl. HTC sice loni alespoň představilo náramek Grip, ovšem ani ten se na pulty obchodů nedostal a asi už ani nedostane.

htc grip
HTC Grip

Ředitelka firmy Cher Wang na začátku letošního roku lákala, že jakmile HTC představí chytré hodinky, otočí celý průmysl vzhůru nohama. Datum představení bylo údajně nastaveno na letošní květen, ten však končí právě dnes a hodinky jsou stále v nedohlednu, podle @evleaks byla premiéra odsunuta až na podzim.

Bohužel o hodinkách (či jiné chystané nositelné elektronice HTC) není nic známo. Doufejme však, že tento „gamechanger“ bude představen dřív, než (jak @evleaks uvádí) si lidé uvědomí, že nositelnou elektroniku vůbec nepotřebují.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).