Sledujte nás na YouTube

Chytré hodinky od HTC se opět odkládají, dočkáme se možná na podzim

Nositelná elektronika s logem HTC je jako Yeti nebo Lochnesská příšera – mluví se o ní, ale nikdo ji nikdy neviděl. Pověsti o chytrých hodinkách HTC jsou tu již od roku 2013, avšak reálný produkt zatím představen nebyl. HTC sice loni alespoň představilo náramek Grip, ovšem ani ten se na pulty obchodů nedostal a asi už ani nedostane.

htc grip
HTC Grip

Ředitelka firmy Cher Wang na začátku letošního roku lákala, že jakmile HTC představí chytré hodinky, otočí celý průmysl vzhůru nohama. Datum představení bylo údajně nastaveno na letošní květen, ten však končí právě dnes a hodinky jsou stále v nedohlednu, podle @evleaks byla premiéra odsunuta až na podzim.

Bohužel o hodinkách (či jiné chystané nositelné elektronice HTC) není nic známo. Doufejme však, že tento „gamechanger“ bude představen dřív, než (jak @evleaks uvádí) si lidé uvědomí, že nositelnou elektroniku vůbec nepotřebují.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *