Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Galaxy Gear a první custom ROM od komunity

Chytré hodinky Galaxy Gear a první custom ROM od komunity

Samsug se v úterý pochlubil, že dodal 800 tisíc chytrých hodinek Galaxy Gear. Jejich majitelé si mohou nově s hodinkami více pohrát, mimo běžných úprav přibyla nyní možnost instalace první uživatelské ROM, která se objevila mezi komunitou na fóru XDA-Developers

  

ROM je vytvořena uživatelem s přezdívkou fOmey a je založena na čisté ROM MK7. Přináší řadu užitečných optimalizací, jako prodloužení nahrávání videa, možnost přímé instalace aplikací ze souborů APK, podporu živých tapet a další zlepšení. Uživatelské rozhraní je pěkné, čisté a neudělá vám při nošení na zápěstí ostudu. 

Téma na XDA-developers obsahuje kompletní instrukce pro instalaci a dokonce i video jak dostat Galaxy Gear do recovery modu. Naleznete tam také plný seznam vlastností a zkušenosti uživatelů. A pokud ROM náhodou vyzkoušíte, budeme rádi za vaše postřehy v komentářích. 

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Fore (neregistrovaný)

    Přemýšlel jsem nad tím, ale už teď se vrtám v telefonu co týden… kde by to pak skončilo :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).