Chytré auto nově láká na asistenční služby v ceně. V červnu jej pořídíte za korunu

Chytré auto je služba od českého T-Mobilu, která umí díky speciálnímu zařízení do OBD portu každé auto proměnit v chytré. My jsme na SMARTmanii v minulosti testovali základní verzi, kterou následně nahradila propracovanější varianta s možností sdílení Wi-Fi. T-Mobile ale službu i nadále vylepšuje a nyní přichází s další novinkou.

Chytre auto

Asistenční služba pro motoristy

Na asistenční služby, které pomohou v nesnázích, se mohou od 1. června tohoto roku spolehnout všichni zákazníci, kteří si pořídí Chytré auto od T-Mobile. Získají je jak noví, tak i stávající uživatelé a to zdarma v rámci svého paušálu či předplacenky. Pro T-Mobile tyto asistenční služby v celkové hodnotě 1 500 Kč/rok zajišťuje společnost ÚAMK (Ústřední auto moto klub), která zlidověla pod označením „Žlutí andělé“ a je tradičním poskytovatelem asistenčních služeb a partnerem motoristů nejen na území České republiky, ale i v Evropě.

Asistenční služby zahrnují mimo jiné příjezd, odjezd a práci mechanika při problémech na cestách, odtah v případě poruchy, zapůjčení náhradního vozidla, náhradní ubytování nebo náhradní dopravu pro posádku a non-stop informační linku v češtině a angličtině.

Takhle vypadá krabička, která se zapojuje do OBD portu vozidla
Takhle vypadá krabička, která se zapojuje do OBD portu vozidla

Blíží se prázdniny a s nimi i moment, kdy Češi vyrazí na dovolené v tuzemsku i do zahraničí. Díky novince v podobě asistenčních služeb zdarma, dříve představenému WiFi připojení pro celou posádku a akční ceně za zařízení, která v červnu činí jen 1 Kč, je teď ta nejlepší chvíle na pořízení Chytrého auta,“ vysvětluje Ota Mráz, senior manažer DT Connected Car Hub. „Jsem si jistý, že WiFi ocení při cestě na dovolenou děti a asistenční služby zase v případě potíží jejich rodiče.

Noví i stávající zákazníci si mohou službu aktivovat stažením nejnovější verze aplikace Chytré auto z Google Play a AppStore a akceptováním podmínek. Asistenční služby je možné využívat 24 hodin po jejich aktivaci.

Chytré auto
Chytré auto
Autor: Mojio Inc.
Cena: zdarma
 • Chytré auto Screenshot
 • Chytré auto Screenshot
Chytré auto for T-Mobile
Chytré auto for T-Mobile

Tarif Chytré auto WiFi standard přináší datový limit 5 GB za 249 Kč měsíčně, verze WiFi premium nabízí 20 GB dat ze 499 Kč/měsíc a standardní cena zařízení činí 499, respektive 1 499 Kč. V průběhu června však zařízení budete moci pořídit za pouhou 1 Kč. K dispozici je i varianta bez připojení k internetu, která do mobilní aplikace rovněž přenáší například informace o stylu jízdy, poloze, trase pohybu, poruchách nebo stavu baterie.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

3 komentáře

 1. MasoxCZ (neregistrovaný)

  Za tu cenu je to tak pro zájezdový autobus.

 2. Marty (neregistrovaný)

  Krásný :) Doufám, že tyhle auta budou mít tuhle službu zařízenou: https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/ :D

 3. Ondra (neregistrovaný)

  V průběhu června však zařízení budete moci pořídit za pouhou 1 Kč ? Zatím nikde nic… Cena se oproti květnu nezměnila.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel