Domů » Bleskovky » Chytrá kamera Netatmo už je kompatibilní s Apple HomeKit

Chytrá kamera Netatmo už je kompatibilní s Apple HomeKit

Společnost Netatmo se zaměřuje na chytrou spotřební elektroniku – jejich termostat či meteostanici zná snad každý, kdo se někdy o chytrou domácnost zajímal. V jejich portfoliu nechybí ani chytrá bezpečnostní kamera, která dostala podporu pro Apple HomeKit. Doufejme, že výrobce v budoucnu přidá také možnost ovládání skrze konkurenční řešení Google Home.

Díky automatickým aktualizacím firmwaru mohou nyní uživatelé ovládat domácí kameru hlasem přímo prostřednictvím hlasového asistenta Siri (pouze v angličtině). Platí to pro všechny inteligentní interiérové kamery společnosti Netatmo, včetně těch, které již byly zakoupeny (jde o řadu Welcome).


Inteligentní interiérová kamera je vybavena technologií pro rozpoznávání obličejů; umí se tedy naučit známé tváře a následně k nim dokáže přiřadit i jména. Uživatele smartphonu upozorní v případě, že detekuje cizince tak, že pošle obrázek neznámého obličeje spolu s videem. Doporučená koncová cena chytré kamery Netatmo byla stanovena na 5 999 Kč včetně DPH.


Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na