Domů » Bleskovky » Chystaný vlajkový smartphone Redmi umožní testovat Android Q Beta

Chystaný vlajkový smartphone Redmi umožní testovat Android Q Beta

Když Google v minulém týdnu oznámil novinky v Androidu Q, zveřejnil i seznam 21 telefonů od 13 výrobců, na nichž je možné si nový systém v beta verzi vyzkoušet. Tento seznam ale zjevně není konečný.

redmi 2 1

Šéf značky Redmi Lu Weibing se na sociálních sítích pochlubil, že Android Q bude možné testovat i na vlajkovém smartphonu, který Redmi chystá. Technicky by se nemělo jednat o nic složitého, neboť připravovaný vlajkový model od Redmi bude mít zřejmě stejný základ jako smartphony Xiaomi Mi 9 a Mi Mix 3 5G, které Android Q beta podporují.

redmi 1

Kdy bude očekávaná novinka představena, zatím nevíme. Těšit se údajně můžeme na 6,4″ displej, čipset Qualcomm Snapdragon 855, 8 GB RAM, 128GB paměť, 48Mpx fotoaparát a hlavně nízkou cenu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tedy
Uživatel
Tedy

Reklamy tam také nebudou být pro český trh že byly jak občas čtu tady…. Je to hloupost

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Reklama je i v telefonech pro „český“ trh, je ji sice méně, než na telefonech pro čínský trh, ale v „českých“ je také. Potvrzuji to i uživatelé na xm.cz, což je stránka věnující se těmto odpadkům.

Tedy
Uživatel
Tedy

Ok tak se to mění já četl něco jiného a je to déle, tata má ode mě redmi 5 protože mu ji cpal jeden operátor za lepší cenu, spíš předprodejce už nevím.
Malém to podepsal, já mu zabránil, pana vypakoval tehdy do výtahu, pár minut z návštěvy odešel a jelikož se mu líbil dostal ho k narozeninám
Reklamy tam v tuhle chvíli po všech dostupných aktualizaci nemá a odpad to rozhodně není Jirko.

Lubo
Anonym
Lubo

Jestli to má NFC, proč ne. Mám Mi Mix 2 a funguje naprosto skvěle.