Domů » Bleskovky » Chystaný vlajkový smartphone Redmi umožní testovat Android Q Beta

Chystaný vlajkový smartphone Redmi umožní testovat Android Q Beta

Když Google v minulém týdnu oznámil novinky v Androidu Q, zveřejnil i seznam 21 telefonů od 13 výrobců, na nichž je možné si nový systém v beta verzi vyzkoušet. Tento seznam ale zjevně není konečný.

redmi 2 1

Šéf značky Redmi Lu Weibing se na sociálních sítích pochlubil, že Android Q bude možné testovat i na vlajkovém smartphonu, který Redmi chystá. Technicky by se nemělo jednat o nic složitého, neboť připravovaný vlajkový model od Redmi bude mít zřejmě stejný základ jako smartphony Xiaomi Mi 9 a Mi Mix 3 5G, které Android Q beta podporují.

redmi 1

Kdy bude očekávaná novinka představena, zatím nevíme. Těšit se údajně můžeme na 6,4″ displej, čipset Qualcomm Snapdragon 855, 8 GB RAM, 128GB paměť, 48Mpx fotoaparát a hlavně nízkou cenu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. Reklamy tam také nebudou být pro český trh že byly jak občas čtu tady…. Je to hloupost

  • Reklama je i v telefonech pro „český“ trh, je ji sice méně, než na telefonech pro čínský trh, ale v „českých“ je také. Potvrzuji to i uživatelé na xm.cz, což je stránka věnující se těmto odpadkům.

  • Ok tak se to mění já četl něco jiného a je to déle, tata má ode mě redmi 5 protože mu ji cpal jeden operátor za lepší cenu, spíš předprodejce už nevím.
   Malém to podepsal, já mu zabránil, pana vypakoval tehdy do výtahu, pár minut z návštěvy odešel a jelikož se mu líbil dostal ho k narozeninám
   Reklamy tam v tuhle chvíli po všech dostupných aktualizaci nemá a odpad to rozhodně není Jirko.

 2. Jestli to má NFC, proč ne. Mám Mi Mix 2 a funguje naprosto skvěle.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).