K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Chystaný Honor 10 nabídne větší úložiště a zajímavou barvu

Chystaný Honor 10 nabídne větší úložiště a zajímavou barvu

V týdnu jsme vás informovali o chystaném příchodu smartphonu Honor 10, který by se měl představit zhruba za měsíc v Londýně. Výbava bude velmi podobná tomu, co nám přinesla dvojice P20 a P20 Pro a my se tak můžeme těšit na velmi dobré výsledky fotoaparátu.

Chystaný model Honor 10

A v tomto týdnu se objevily reklamní fotografie připravovaného modelu, který naznačuje neobvyklou barevnou variantu, která se podobá barvě Twilight z řady P20. Na zádech se skýtá duální fotoaparát, pod ním není čtečka otisku prstů, ta se tak přestěhovala na přední stranu telefonu. Širokoúhlý displej nabídne úhlopříčku 5,8 palce a přítomen bude zřejmě i výřez na horní straně.

Mezi další prvky výbavy se řadí čipset vlastní výroby Kirin 970, kterému bude pomáhat 6 GB operační paměti. Data bude možno ukládat na úložiště o velikosti až 256 GB, což postačí většině uživatelů. Veškeré zbylé informace se dozvíme po oficiálním představení 15. května v Londýně.

David Skopal

Student gymnázia, redaktor smartmania.cz, fanoušek mobilních technologií, přírody, hudby, bezdrátového nabíjení, fotografování a badmintonu.

2 komentáře

  1. Koko (neregistrovaný)

    Malý displej.
    Displej o velikosti 5,8 palce 18:9 má stejnou šířku jako 5,1 displej 16:9.

  2. xxx (neregistrovaný)

    Odhaduju, že nebude mít onen nechvalně proslulý výřez v displeji oproti Huawei….? Nějaké úniky, informace? Moc jsem tohle nesledoval. Protože Huawei/Honor vydává prakticky to samé, jen lehce oříznuté (ať je vidět, kam Honor patří) a s pozměněným vzhledem (jeden vydá telefon z kovu, druhý ze skla), aby dokázali pokrýt poptávku (jeden chce hliník a druhý leštěnku). Čili se ptám, je možné aby Huawei nabídl zub (značící jeho nadřazenost že?) a Honor nabídl variantu bez zubu? ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *