Domů » Bleskovky » Chystá se nástupce OnePlus X poháněný Snapdragonem 835?

Chystá se nástupce OnePlus X poháněný Snapdragonem 835?

Společnost OnePlus už od roku 2014 představuje smartphony, o nichž tvrdí, že jsou zabijáci vlajkových lodí. Jedinou výjimkou byl model OnePlus X z roku 2015, který měl rozčeřit vody mezi kompaktnějšími zařízeními vyšší střední třídy. Z čínských zdrojů včera připlula informace, že je v přípravách jeho nástupce, který by měl disponovat 5,5″ displejem, čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB RAM a… zkrátka jsme dostali kompletní hardwarové parametry, což ale v tuto chvíli není důležité, protože…

… spoluzakladatel OnePlus Carl Pei na svém Twitteru označil zprávy o nástupci OnePlus X za nepravdivé a dokonce vyzval ke společnému boji proti fake news. Žádná druhá generace se nechystá a čínská firma se bude nadále věnovat pouze svým vlajkovým modelům, jak již několikrát v minulosti naznačila. Pokud jste tedy informaci o OnePlus X2 zachytili a začali se na něj těšit, musíme vás bohužel zklamat.

OnePlus 5T v otázkách a odpovědích: aktualizace, fotoaparát, odolnost i cena

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments