Domů » Bleskovky » Chystá se nástupce OnePlus X poháněný Snapdragonem 835?

Chystá se nástupce OnePlus X poháněný Snapdragonem 835?

Společnost OnePlus už od roku 2014 představuje smartphony, o nichž tvrdí, že jsou zabijáci vlajkových lodí. Jedinou výjimkou byl model OnePlus X z roku 2015, který měl rozčeřit vody mezi kompaktnějšími zařízeními vyšší střední třídy. Z čínských zdrojů včera připlula informace, že je v přípravách jeho nástupce, který by měl disponovat 5,5″ displejem, čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB RAM a… zkrátka jsme dostali kompletní hardwarové parametry, což ale v tuto chvíli není důležité, protože…

… spoluzakladatel OnePlus Carl Pei na svém Twitteru označil zprávy o nástupci OnePlus X za nepravdivé a dokonce vyzval ke společnému boji proti fake news. Žádná druhá generace se nechystá a čínská firma se bude nadále věnovat pouze svým vlajkovým modelům, jak již několikrát v minulosti naznačila. Pokud jste tedy informaci o OnePlus X2 zachytili a začali se na něj těšit, musíme vás bohužel zklamat.

OnePlus 5T v otázkách a odpovědích: aktualizace, fotoaparát, odolnost i cena

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
QNX
Anonym
QNX

Nakoľko Carl Pai je klamár tak to že to vyvrátil ešte nemusí byť pravda že nástupca nepríde.
Už niekoľko krát tvrdil že niečo nepríde a že sa na tokom niečom nepracuje a opak bol pravdou.
Tomuto človeku neverím ani slovo.