Cena:

Chuck Norris slaví 77 let, v dubnu mu vyjde oficiální hra a bude vás bavit

Nezničitelný fenomén Chuck Norris opět promlouvá do světa mobilních telefonů. Po kampani pro český T-Mobile v roce 2010 nyní připravuje k oslavě svých 77. narozenin vlastní oficiální mobilní hru nazvanou Nonstop Chuck Norris.

chuck

Vycházet bude ze hry Nonstop Knight od vývojářského studia flaregames, přičemž hvězda seriálu Walker Texas Ranger vývojáře k tvorbě hry přesvědčila po svém.

Nonstop Chuck Norris - Announcement Trailer

Nonstop Chuck Norris bude jednoduchá „mlátička“ s prvky RPG, s hlavním protagonistou budete s nepřáteli rozmlouvat osvědčenými metodami, jako je např. věhlasný kop z otočky, rána skládací židlí či úder selfie tyčí. S postavou budete sbírat body, a za ně pak vylepšovat své schopnosti. Hra bude napěchována vtipy i fakty o Chucku Norrisovi, který osobně slibuje skvělou zábavu.

Nonstop Chuck Norris vyjde na konci dubna na platformy iOS a Android. Hra bude využívat principu free-to-play, čili bude zdarma s možností dodatečného dokupování obsahu. Titul má i svůj vlastní facebookový kanál, odkud lze čerpat informace o hře z první ruky.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.