Domů » Bleskovky » Chcete získat smartphone Nokia Lumia 630 zdarma? Založte si účet Era

Chcete získat smartphone Nokia Lumia 630 zdarma? Založte si účet Era

V případě, že přemýšlíte o založení nového osobního účtu, mohla by vám přijít vhod nabídka od Ery. Ta od tohoto pondělí nabízí klientům, kteří si na Era finančním centru založí osobní nebo online účet, chytrý telefon Nokia Lumia 630 (recenze) s operačním systémem Windows Phone 8.1 zdarma (hodnota telefonu je zhruba 3 400 Kč). Akce potrvá pět týdnů, přičemž každý týden se rozdá tisíc telefonů; celkem tedy půjde o 5 000 smartphonů.

 

Průměrný klient se do Era smartbankingu přihlašuje 11krát do měsíce, stoupá i počet „ortodoxních“ uživatelů mobilních zařízení, kteří se již vůbec nepřihlašují do standardního internetového bankovnictví a vše řeší pomocí smartbankingu. „Trend užívání mobilních zařízení ve správě osobních financí strmě stoupá, jen v srpnu zaplatili klienti přes Era smartbanking více než 25 milionů korun, což je více než dvojnásobek oproti loňsku. Proto nyní přicházíme s nabídkou telefonu Nokia Lumia 630. V něm je rovnou nainstalován Era smartbanking, aby klienti mohli bezpečně a ihned začít využívat našich služeb naplno,“ říká Kateřina Čermáková marketingová manažerka Ery, která je za kampaň odpovědná.

  

Jaké jsou podmínky pro získání telefonu?

Podzimní kampaň, která bude po celou dobu trvání podpořena také televizní reklamou, je zaměřena na klienty, kteří minimálně rok zpětně neměli u Ery nebo ČSOB běžný účet. Další podmínkou pro získání mobilu zdarma je aktivní využívání účtu po dobu dvou let: měsíční příchozí platby ve výši 15 tisíc korun a provedení alespoň tří plateb u obchodníků v celkovém měsíčním objemu 3 000 korun. Klient dále získá Era kreditku nebo kontokorent na rok zdarma. Jako bonus bude mít na půl roku zajištěné pojištění skla displeje telefonu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  To je nabídka teda, že by jim člověk fakt ruce utrhal.

  • Presne tak, podmínkou jsou platby za x tisíc za měsíc a oni vám dají šunku za 3K.

 2. lerion (neregistrovaný)

  Jedna z nejhorších „akcí“, co jsem kdy viděl. Pokud mám takové pohyby na účtu, je pro mne jednodušší si jakýkoli chtěný telefon koupit sám…

  Pochopil bych to možná v případě, že by zaváděli NFC platby a tímto je chtěli zmedializovat a podpořit. Bohužel mobilní NFC platby nezavádějí a u Lumie 630 by s nimi stejně příliš nepochodili…

 3. Jirka (neregistrovaný)

  Nikde jsem nedohledal, zda poskytují Lumii 630 dual nebo ne.

  Ví to někdo ?

  • Ano 630 se dela v dual SIM variante.Uz jen Google by ti nasel spoustu recenzi :-)

  • Jirka (neregistrovaný)

   Ano – vím, že se dělá v té dual SIM variantě – ale jestli dávají k účtu tu dual nebo ne – to neví ani na jejich online telefonu 800210210 … :-(

 4. roman cierny (neregistrovaný)

  to udela jen blb za tych podminek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).