Domů » Bleskovky » Chcete si vyzkoušet řízení herního studia? Game Dev Tycoon je nyní dostupný na Google Play

Chcete si vyzkoušet řízení herního studia? Game Dev Tycoon je nyní dostupný na Google Play

Tvorba her není žádný med, o čemž by vám jistě rád pověděl nejeden herní vývojář. Ostatně si tuto nelehkou práci můžete vyzkoušet na vlastní kůži ve hře Game Dev Tycoon, která se konečně objevila také na zařízeních s Androidem. Na iOS se hra objevila v listopadu loňského roku, její přítomnost také v Google Play byla tak otázkou času.

Game Dev Tycoon
Cena: 129,99 Kč
‎Game Dev Tycoon
‎Game Dev Tycoon

Ve hře od Greenheart Games se ujmete začínajícího videoherního studia na začátku osmdesátých let. S úspěchem se postupně přesouváte do novějších prostor, najímáte další lidi a vytváříte větší a lepší hry. Hra má i mírný přesah do budoucnosti a zapovězeny vám nejsou ani možnosti jako vytvoření vlastní konzole nebo spuštění internetové distribuce. Hra se prodává za 130 korun a neobsahuje mikrotransakce uvnitř hry.

 

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).