Domů » Bleskovky » Chcete Apple Watch? Už brzy si je budete moci koupit přímo v Apple Store

Chcete Apple Watch? Už brzy si je budete moci koupit přímo v Apple Store

Apple při prodeji chytrých hodinek vsadil na odlišný systém prodeje. Nekonečným frontám před obchody Apple Store odzvonilo – hodinky bylo možné objednat online s doručením na vaši adresu (pouze v rámci dané země, kde se Apple Watch oficiálně prodávaly). Nebylo tedy možné například z německého online obchodu Applu objednat hodinky na českou adresu.

V případě, že jste se rozhodli navštívit některých z obchodů Apple s vidinou nákupu hodinek, neuspěli jste. Prodavači vás opět nasměrovali na online objednávku. Vypadá to ale, že už brzy by mělo být možné hodinky zakoupit/vyzvednout přímo na prodejně. V objednávkovém formuláři na Apple.com se totiž nově objevila položka pro vyzvednutí v některém z Apple obchodů. Volbu zatím nelze aktivovat, ale dá se očekávat, že ji Apple v následujících dnech zpřístupní.

V tuto chvíli nevíme, kdy bude stejná možnost dostupná i v Evropě. Většina nedočkavců, kteří si hodinky chtějí pořídit, pravděpodobně zamíří do Německa. Celou situaci budeme pečlivě sledovat a jakmile bude tato volba dostupná i na Apple.de, budeme vás o tom informovat. Podle dostupných informací by se Apple Watch (videorecenze) mohly v průběhu června objevit i na českém trhu, oficiálně to ale zatím potvrzené není.

Videorecenze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).