Domů » Bleskovky » Chameleon Launcher už je pro sponzory dostupný v testovací beta verzi

Chameleon Launcher už je pro sponzory dostupný v testovací beta verzi

Chameleon Launcher je do jisté míry revoluční náhrada za klasickou hlavní obrazovku systému Android. Projekt vznikl díky sponzorování na serveru Kickstarter a pokud jste nějakou částkou na jeho vývoj také přispěli, můžete si nyní z Google Play s předstihem stáhnout první testovací beta verzi.

Chameleon Dashboard Demo

Chameleon klade důraz na intuitivní rozmístění prvků, elegantní grafiku a nadstandardní funkce, které jej do jisté míry činí jedinečným. Jednou z klíčových novinek je přizpůsobení vzhledu obrazovky podle vaší aktuální pozice. Jak by se vám líbilo, kdyby váš tablet po příchodu do práce změnil rozložení jedné z ploch a po návratu domů opět nastavil jiné widgety či tapetu.

 

Launcher je skutečně propracovaný a je vidět, že autoři se získanými 50 000 USD skrze Kickstarter dokázali dobře naložit.

-

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

13 komentářů

 1. Tleskám, konečně stylový launcher se skvělou použitelností. :-) Alespoň co z videa vypadá.

 2. Snad nejsem jediny, komu to prijde strasne zmatene a neprehledne. Holt z Metro UI je uz clovek ponekud zmlsany :)

  • ouje (neregistrovaný)

   po půl roce používáná WP7 mi začíná Metro dost vadit. LT jsou sice pěkné ale naprosto k ničemu. Od uvodní obrazovky očekávám rychlé informace kde se co děje ( widgety ), různé přepínače ( WIFI, .. ), notifikační „centrum“, průběžné aktualizování, atd.. atd..

   U Metra se dočkám jen „zástupců programů“ které se ještě můžou aktualizovat jen 1x za půl hodiny, do informací v LT se vejde tak maximálně číslo, při vypnutí displeje neumí tahat data přes wifi i když je zaplá, atd.. atd..

   Takže se mile rád vrátím k Androidu a zkusím třeba i tento launcher

  • VNavratil (neregistrovaný)

   OUJE: Tak tak

  • A teď si vem, jak jsem na tom já s iOS. Jediná informace je počet zameškaných událostí a max teplota ve stupních celsia. Toť vše :D. Ale jsem spokojený :)

 3. nelson23 (neregistrovaný)

  Jediný Kickstarter projekt, který sem podpořil. Už se nemůžu dočkat, až mě do bety pustí, podle mailu pojedou příští týden ve vlnách, samotná aplikace nestačí, provádí verifikaci registrace přes Google Account.

 4. „Jak by se vám líbilo, kdyby váš tablet po příchodu do práce změnil rozložení jedné z ploch a po návratu domů opět nastavil jiné widgety či tapetu.“

  Mám černé pozadí a dva widgety (přepínače a kalendář, pravda ještě neviditelný odkaz na budík), nějak mě nenapadá, jaké variace bych měl dělat:-)

  • potom ti je android na hovno a kúp si nokiu 3310, nie ?

  • JaroB (neregistrovaný)

   TAK TAK…alebo najlepšie iPhone …tam si nič nevieš nastaviť okrem obrázku :D

 5. Len mi nedava zmysel preco to neni na mobil. Galaxy Note by to v pohode tiez mohol mat.

  • nelson23 (neregistrovaný)

   Protože se s vývojem primárně zaměřili na tablety, kde je to přece jen na první pohled užitečnější. Na mobily tento launcher ale plánují připravit též.

 6. TomTom (neregistrovaný)

  Hmmm principialne kopie WP8. Tak jak vsichni prvne nadavali na dlazdice, tak je ted kopiruji (napr. android market). Ale proc ne, ukazuje se, ze je to opravdu zivotaschopny model. Ja si to do sveho androidu urcite nahodim.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).