Domů » Bleskovky » Chameleon Launcher pro tablety je za 10 USD dostupný na Google Play

Chameleon Launcher pro tablety je za 10 USD dostupný na Google Play

Chameleon Launcher je do jisté míry revoluční náhrada za klasickou hlavní obrazovku systému Android (pouze pro tablety). Projekt vznikl díky sponzorování na serveru Kickstarter (50 000 USD) a v obchodě Google Play se nyní objevila jeho finální verze.

   

Launcher klade důraz na intuitivní rozmístění prvků, elegantní grafiku a nadstandardní funkce, které jej do jisté míry činí jedinečným. Jednou z klíčových novinek je přizpůsobení vzhledu obrazovky podle vaší aktuální pozice. Jak by se vám líbilo, kdyby váš tablet po příchodu do práce změnil rozložení jedné z ploch a po návratu domů opět nastavil jiné widgety či tapetu? Tohle všechno Chameleon Launcher umí a celkově nabízí velmi rozsáhlou možnost personalizace.

-

Plná verze je na Google Play dostupná za 195 Kč, bezplatná verze bohužel není k dispozici. Launcher má aktuálně 63 hodnocení s průměrem 3,4/5.

Chameleon Launcher v1.0


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Kdyby to umělo nahradit i systémovou lištu, kde by např. na té hromadě neužitečné ploše lišty zobrazoval běžící procesy pro přepínání… ale takto nemám důvod se nějak více zajímat o tyto žrouty systémových prostředků.

  2. Neviem, ale ja na tom az take nieco prevratne nic nevidim. Tych widgetov je malo a su to vacsinou pre mna nepouzitelne chobotiny (Twitter, youtube??)

  3. ta cena prepiskunta

  4. Paradise (neregistrovaný)

    Náhodou Chameleon je povedený, líbil se mi už v betě. Konečně s ním tablet vypadá k světu. Všechno k sobě ladí, ne jak když něco člověk skládá sám a pak to vypadá jako splácanina. Teď je widgetů dost a venku je API, tak brzy budou i od vývojářů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).