Domů » Bleskovky » Chameleon Launcher pro tablety je za 10 USD dostupný na Google Play

Chameleon Launcher pro tablety je za 10 USD dostupný na Google Play

Chameleon Launcher je do jisté míry revoluční náhrada za klasickou hlavní obrazovku systému Android (pouze pro tablety). Projekt vznikl díky sponzorování na serveru Kickstarter (50 000 USD) a v obchodě Google Play se nyní objevila jeho finální verze.

   

Launcher klade důraz na intuitivní rozmístění prvků, elegantní grafiku a nadstandardní funkce, které jej do jisté míry činí jedinečným. Jednou z klíčových novinek je přizpůsobení vzhledu obrazovky podle vaší aktuální pozice. Jak by se vám líbilo, kdyby váš tablet po příchodu do práce změnil rozložení jedné z ploch a po návratu domů opět nastavil jiné widgety či tapetu? Tohle všechno Chameleon Launcher umí a celkově nabízí velmi rozsáhlou možnost personalizace.

-

Plná verze je na Google Play dostupná za 195 Kč, bezplatná verze bohužel není k dispozici. Launcher má aktuálně 63 hodnocení s průměrem 3,4/5.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments