Domů » Bleskovky » Česká premiéra notebooků od Honoru se blíží. Vyhrát můžete stovky cen

Česká premiéra notebooků od Honoru se blíží. Vyhrát můžete stovky cen

Honor tento týden uvede na český trh několik novinek ze svého portfolia. Po globálním představení v Pekingu a evropském odstartování prodejů v Barceloně se nových technologických vychytávek dočkají i čeští a slovenští fanoušci. Premiéru novinek budete moci sledovat živě na Facebooku značky Honor už tuto středu 29. dubna od 17:00. O nové produkty si navíc budete moci i zasoutěžit.

honor magicbook
Honor MagicBook

Celým online přenosem vás bude provázet šéfredaktor herního magazínu Score a moderátor Mikoláš Tuček. Jako hosty večera přivítá youtubera MenT (Jan Macák) a nadšence do nových technologií GeekBoye.

Během online přenosu se dočkáme české premiéry notebooku Honor MagicBook a bezdrátových sluchátek s potlačením hluku Honor MagicEarbuds. Během přenosu se navíc budou objevovat různé slevové kódy, díky kterým budete moci ušetřit při nákupu nových produktů.

Slevové kódy i soutěže o představené produkty

Prvních 15 nejrychlejších se může těšit na slevový kód na MagicBook v hodnotě 1 000 Kč, dalších 100 pak může využít slevový kód na MagicBook v hodnotě 500 Kč. Nebude chybět ani velká soutěž večera o MagicBook v limitované barvě Mystic Silver (která prozatím nebude dostupná pro český a slovenský trh), bezdrátová sluchátka Magic Earbuds a slevový kód na MagicBook v hodnotě 5 000 Kč. Během online streamu výrobce rovněž odhalí oficiální české ceny.

honor

Jen pro informaci, ve Velké Británii se MagicBook ve 14″ verzi prodává za 550 liber, což je v přepočtu zhruba 17 300 Kč. Kromě něj se u nás bude prodávat i 15,6″ varianta. Obě verze běží na systému Windows 10 Home, mají hliníkové tělo, pohání je procesor AMD Ryzen 5 3500U, GPU Radeon Vega 8, 8 GB DDR RAM či 42Wh baterie. Displej má v obou případech rozlišení 1920 x  1080 px. Další informace o tomto notebooku najdete na českých stránkách Honoru.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments