Čeká Galaxy Z Flip 4 designová proměna? Pouzdro prozradilo nový kloub

Samsung galaxyzfold3 5g phantomblack galaxyzflip3 nahled

Oznámení nové generace ohebných telefonů od Samsungu očekáváme každým měsícem, přičemž už nyní vyplouvá na povrch celá řada informací. Včera jsme se například dozvěděli parametry většího a vybavenějšího Galaxy Z Fold 4 a dnes nezůstal spekulacím ušetřen ani jeho menší kolega v podobě Galaxy Z Flip 4. Ten se sice nepochlubil chystanými změnami přímo, ale prozradilo je příslušenství.

Na snímcích, které sdílel známý leaker Ice Universe, se nachází ochranné pouzdro pro chystaný Galaxy Z Flip 4. Kromě potvrzení dřívějších spekulací, že se pravděpodobně nedočkáme výraznější designové proměny, lze vypozorovat jednu zajímavost v oblasti, kde se bude nacházet kloub umožňující ohyb zařízení. Ten by měl podle všeho projít radikálním zeštíhlením. Zajímavostí na pouzdru je také větší otvor pro vnější displej, u kterého se spekuluje o nárůstu úhlopříčky.990 450 Samsung Galaxy Z Flip3Nepřehlédněte

Takto bude vypadat Galaxy Z Flip 4. Velké změny nečekejte

Žádných zásadních mezigeneračních odlišností bychom se ale u samotného chystaného zařízení dočkat neměli. Skládačka by měla disponovat 6,7″ vnitřním displejem s výřezem pro selfie kameru, čipsetem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, 8 GB RAM či baterií o kapacitě 3 500 mAh s podporou 25W rychlého nabíjení.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku