Domů » Bleskovky » Candy Crush z Bradavic: na mobily zamíří Harry Potter: Puzzles & Spells

Candy Crush z Bradavic: na mobily zamíří Harry Potter: Puzzles & Spells

Společnost Zinga pracuje na nové mobilní hře z kouzelnického světa Harryho Pottera. Titul s názvem Harry Potter: Puzzles & Spells, který vzniká ve spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment, se rovnou pochlubil prvními gameplay záběry, z nichž poměrně jasně vyplývá, že půjde o klon populární hříčky Candy Crush ve známých kulisách z čarodějnické ságy.

Harry Potter puzzles spells game

Hra se v současné době nachází ve fázi veřejného testování, avšak pouze ve vybraných zemích, mezi něž patří například Filipíny. Základním kamenem hratelnosti by měl být prověřený koncept „spoj tři“, který bude mnoho hráčů důvěrně znát ze zmíněného Candy Crush či dalších podobných her. Konkrétní datum vydání v současné době neznáme, předběžně však lze počítat s druhou polovinou roku, kdy se titul objeví na chytrých telefonech s operačními systémy iOS a Android.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments