Domů » Bleskovky » Budoucnost, nebo naprostý nesmysl? LG Wing se dvěma displeji na novém videu

Budoucnost, nebo naprostý nesmysl? LG Wing se dvěma displeji na novém videu

Do éteru proniklo další video s designově unikátním smartphonem LG Wing. Ukazuje, jak v něm fungují dva displeje, a že se sklopenou sekundární obrazovkou není tak tlustý, jak by se mohlo zdát.

lg wing

Druhý displej by mohl mít celou řadu zajímavých využití – minulé video ukazovalo, že na něm může běžet ovládání hudebního přehrávače, a podle uniklého renderu by mohl zobrazovat text „vyťukaný“ na klávesnici hlavní obrazovky. Otázkou však je, kolik aplikací třetích stran (a jestli vůbec) bude takto neobvyklý form-faktor podporovat.

Telefon z nové experimentální rodiny Explorer Project bude uveden na scénu již velmi brzy – 14. září. Cena by se měla pohybovat kolem tisíce dolarů (v přepočtu asi 22 500 korun)

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

3 komentářů

  1. To je strašná kravina…ani se nedivím, že se k tomu LG nemá :D

  2. LG bola stále firma ktorá rada experimentovala….len po prúsere s G5 sa asi zľakla ale teraz sa znovu rozbieha v experimentoch ako vidím :)

  3. Naprosté nesmysly od roku 2007 jedou na plný pecky, tak to má šanci 😂

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).