Domů » Bleskovky » Budoucnost, nebo naprostý nesmysl? LG Wing se dvěma displeji na novém videu

Budoucnost, nebo naprostý nesmysl? LG Wing se dvěma displeji na novém videu

Do éteru proniklo další video s designově unikátním smartphonem LG Wing. Ukazuje, jak v něm fungují dva displeje, a že se sklopenou sekundární obrazovkou není tak tlustý, jak by se mohlo zdát.

lg wing

Druhý displej by mohl mít celou řadu zajímavých využití – minulé video ukazovalo, že na něm může běžet ovládání hudebního přehrávače, a podle uniklého renderu by mohl zobrazovat text „vyťukaný“ na klávesnici hlavní obrazovky. Otázkou však je, kolik aplikací třetích stran (a jestli vůbec) bude takto neobvyklý form-faktor podporovat.

LG WING 실기기 작동 영상

Telefon z nové experimentální rodiny Explorer Project bude uveden na scénu již velmi brzy – 14. září. Cena by se měla pohybovat kolem tisíce dolarů (v přepočtu asi 22 500 korun)

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments