Domů » Bleskovky » LG Wing: netradiční telefon s otočným sekundárním displejem dorazí nečekaně brzy

LG Wing: netradiční telefon s otočným sekundárním displejem dorazí nečekaně brzy

V minulém týdnu se na internetu objevila první videa odhalující netradiční smartphone od LG s otočným sekundárním displejem. Tento neobvyklý experiment pravděpodobně již brzy uvidíme v prodeji, LG totiž rozeslalo pozvánky na jeho odhalení.

Discover the Unexplored: Official Invitation

LG Wing bude představen už za necelé dva týdny

Připravovaný smartphone je ve videu prezentován jako Explorer Project, což má být podle LG nová rodina produktů, která nabídne výrazné a dosud neprozkoumané zkušenosti z používání. Prvním takovým zařízením bude nepochybně spekulovaný smartphone LG Wing, jehož neobvyklý form-faktor upoutávka prezentuje. Telefon bude vybaven klasickým protáhlým displejem, za kterým se bude schovávat sekundární zobrazovač. Ten bude možné zpoza hlavního displeje vytočit o 90 stupňů a rozšířit plochu o další čtvercový panel pro méně důležité funkce.

LG Wing

LG Wing by měl mít podobné parametry jako LG Velvet, hlavní displej má mít úhlopříčku 6,8“ a Full HD+ rozlišení, uvnitř telefonu má tepat čipset Qualcomm Snapdragon 765G s podporou sítí 5G. Chystaná novinka bude pochopitelně dražší než LG Velvet, spekuluje se o ceně okolo tisíce dolarů (asi 22 200 korun bez DPH). Oficiální premiéra se odehraje 14. září v 16:00 našeho času, přímý přenos bude přenášen na YouTube a na Facebooku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).