Domů » Bleskovky » Bude takto vypadat OnePlus 6? Podle fotografií má dostat displej s výřezem a duální fotoaparát

Bude takto vypadat OnePlus 6? Podle fotografií má dostat displej s výřezem a duální fotoaparát

Šéf OnePlus Pete Lau v půlce ledna prozradil, že nástupce smartphonu OnePlus 5 dorazí někdy ke konci druhého čtvrtletí, tedy zřejmě v červnu (více informací). Opět můžeme očekávat velmi dobře vybavený telefon nabízený za velmi konkurenceschopnou cenu. Jak bude OnePlus 6 vypadat, mají znázorňovat následující fotografie údajného prototypu, které aktuálně kolují internetem.

Podle snímků má čelní stranu telefonu vyplňovat širokoúhlý displej vsazený do tenkých rámečků. Umístění selfie kamerky, sluchátkového reproduktoru a nezbytných senzorů má čínský výrobce řešit podobně jako Apple u iPhonu X, tedy výřezem v horní části displeje. Záda telefonu na obrázku mají zaoblené hrany pro pohodlný úchop a výrazně se lesknou, očekávat tedy můžeme skleněnou úpravu. Ze zad má vystupovat fotomodul s duálním fotoaparátem, mezi ním a logem výrobce pak najdeme ještě LED blesk a čtečku otisků prstů.

Je více než pravděpodobné, že OnePlus 6 bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 845 s 6 nebo 8 GB RAM, na němž bude běžet systém OxygenOS postavený na Androidu 8.0 Oreo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Nechápu, kdyby byl displej na jabku ve tvaru kosočtverce tak to asi taky zkopírujou! :(

    • Souhlasim, doba vyrezova a i kdyz jabka neprijdou s nicim prevratnym, je treba to okopirovat.Stejne nevim ten smysl, vyrobci se snazi zaplnit displejem pokud mozno celou plochu, ale ten vyrez stejne ramecek byt maly vytvori a k hornimu okraji sahaji jen kousky…

  2. ach bože kam sme to dospeli

  3. Vyrez je mi ukradeny… naopak to odporné lesklé tělo není.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).