Domů » Bleskovky » Bude takto vypadat OnePlus 6? Podle fotografií má dostat displej s výřezem a duální fotoaparát

Bude takto vypadat OnePlus 6? Podle fotografií má dostat displej s výřezem a duální fotoaparát

Šéf OnePlus Pete Lau v půlce ledna prozradil, že nástupce smartphonu OnePlus 5 dorazí někdy ke konci druhého čtvrtletí, tedy zřejmě v červnu (více informací). Opět můžeme očekávat velmi dobře vybavený telefon nabízený za velmi konkurenceschopnou cenu. Jak bude OnePlus 6 vypadat, mají znázorňovat následující fotografie údajného prototypu, které aktuálně kolují internetem.

Podle snímků má čelní stranu telefonu vyplňovat širokoúhlý displej vsazený do tenkých rámečků. Umístění selfie kamerky, sluchátkového reproduktoru a nezbytných senzorů má čínský výrobce řešit podobně jako Apple u iPhonu X, tedy výřezem v horní části displeje. Záda telefonu na obrázku mají zaoblené hrany pro pohodlný úchop a výrazně se lesknou, očekávat tedy můžeme skleněnou úpravu. Ze zad má vystupovat fotomodul s duálním fotoaparátem, mezi ním a logem výrobce pak najdeme ještě LED blesk a čtečku otisků prstů.

Je více než pravděpodobné, že OnePlus 6 bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 845 s 6 nebo 8 GB RAM, na němž bude běžet systém OxygenOS postavený na Androidu 8.0 Oreo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments