Domů » Články » Bude se u nás prodávat Samsung i320 ?

Bude se u nás prodávat Samsung i320 ?

Samsung i320Na tento týden pro vás máme připravenou recenzi ultratenkého smartphonu Samsung i320, na který mají spadeno někteří uživatelé. V internetových diskuzích se často spekuluje o tom, zda se u nás tento smartphone bude oficiálně prodávat. Zeptali jsme se proto přímo českého zastoupení společnosti Samsung, jak to s distribucí v České republice bude, avšak jejich odpověď je celkem nejasná.

Společnost Samsung v současné době zvažuje, zda tento smartphone na náš trh uvede, ale jaký bude finální verdikt není vůbec zřejmé. Pokud se ale u nás objeví, jeho cena se bude pohybovat kolem 13 000,- Kč. Pokud budeme vědět detailnější informace, dáme vám o tom vědět.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Jak jsem jiz napsal k predchozi bleskovce, Nokia E61 se da sehnat za 9300 Kc s DPH a narozdil od tohoto Samsungu ma 3G, takze volba je jasna…

 2. Jiří Hálek

  Slovo Nokie a z toho plynouci slovo Symbian neni kompatibilni s touto strankou…

 3. Kdepak, cestina neni ve Windows Mobile od zacatku, a pokud tedy Samsung i320 na cesky trh uvede, bude telefon muset pocestit, coz prinese dalsi zdrzeni. Osobne by mi anglicka lokalizace nevadila (stejne ceskou nepouzivam), ale ted nezbyva, nez vyckavat, jak to s nim doopravdy bude.

 4. Cestinu tam pridaval distributor, standardne tam opravdu neni…

 5. Distributorem jsem u nas myslel napriklad T-Mobile nebo Eurotel, kteri si svou cestinu pridavaji do Ext_rom, u T-Mobilu ji mozna davaji primo do rom, nejsem si jisty. U cistych Qteku nabizenych v e-shopech se staral o cestinu Sunnysoft a jeho InterWrite, ale primo od vyrobce zarizeni lokalizovany opravdu nejsou.
  Ve Windows Mobile je standardne ceske Regional settings (tzn. datum, mena…) ale lokalizace celeho prostredi opravdu ne. A ze by se i-Mate, ktery v CR ani nema sve zastoupeni, staral o ceske lokalizace ve svych rom se mi take nechce verit.

 6. To Jiri Halek: Ja vim, ze neni, bohuzel Nokia E61 (ktera je zatim jedina na trhu) je vice kompatibilni s mymi pozadavky (ma 3G), nez Samsung a nerku-li, ze je levnejsi, takze volba je jasna… Radeji prekousnu ten Symbian, nez chybejici 3G…
  Ad jazyky: WM5 Smartphone Edition maji v sobe cestinu primo, jako spoustu dalsich jazyku (podle regionu, kam se telefon distribuuje), takze staci zvolit potrebny jazyk a regional settings, nic neni treba doinstalovat…
  Jirka si to totiz plete WM Pocket PC Phone Edition, kde je situace jina… Kazda ROMka pro takove zarizeni je pouze v jednom jazyce, pokud je v EN (oznaceni jako WWE) a clovek potrebuje CZ, tak je nutne nainstalovat lokalizaci, coz dela Sunnysoft.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).