TOPlist

Bude nebo nebude? Máme nové informace o Samsungu Galaxy S23 FE

Smartphone Samsung Galaxy S21 FE ve fialové barvě
  • Samsung Galaxy S23 FE nejspíše letos nedorazí
  • S novou informací přišel respektovaný leaker Roland Quandt

Takzvaná fanouškovská edice vlajkových Samsungů patří mezi populární zařízení a důležitý spojovací článek v portfoliu korejského giganta mezi plnohodnotnými vlajkovými modely a střední třídou reprezentovanou telefony z řady Galaxy A. Ať už šlo o Galaxy S20 FE nebo Galaxy S21 FE, kombinace povedeného designu, sympatických parametrů a příznivé ceny mezi zákazníky rezonovala. O to větší překvapení bylo, když ze Soulu nedorazil očekávaný Galaxy S22 FE.

V poslední době se nicméně spekulovalo, že by fanouškovská edice mohla přeci jen dorazit, avšak s označením Galaxy S23 FE. Vzhledem k údajnému zrušení Samsungu Galaxy A74 by jeho vydání dávalo velký smysl, neboť bez těchto dvou modelů by jihokorejský gigant měl v portfoliu obří díru. Známý leaker Roland Quandt ale nyní utnul veškeré naděje – podle jeho informací se totiž Galaxy S23 FE letos nedočkáme.

Quandt bohužel neposkytl více informací, a tak můžeme pouze spekulovat, co vedlo Samsung k tomuto rozhodnutí. Jedním z možných vysvětlení je šetření komponentů pro současné vlajkové modely, které mají vyšší prodejní potenciál.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku