Britský obchod prozradil oficiální příslušenství pro Galaxy S9. Na co se můžeme těšit?

Samsung připravuje pro počátek příštího roku nové vlajkové smartphony, Galaxy S9 a S9+. Mají jít ve šlépějích letošních modelů, dostanou však ještě tenčí rámečky kolem displeje, vyšší výkon a lepší fotoaparáty. Britský obchod MobileFun nyní s předstihem zveřejnil nabídku oficiálního příslušenství, kterou chystané modely dostanou.

Většinu známe již z letošních modelů, např. kryty LED View, ClearView, Alcantara, apod, některé z nich budou nabízeny v nové, červené barvě. Novinkou má být nová podložka pro bezdrátové nabíjení a také nový DeX Pad pro využívání telefonu coby počítače. Spekuluje se, že tato nová stanice umožní telefon položit a použít jeho displej jako touchpad, popř. klávesnici. Bohužel snímky nového oficiálního příslušenství zatím obchod neukázal, nalezneme v něm však několik obalů třetích stran, a to včetně snímků.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Toto im zvýši návštevnosť.

  2. Marek Studnicka (neregistrovaný)

    Vypadá moc dobře,zvlášt na fotoaparát se Těším,bude to určitě pecka

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *