Domů » Bleskovky » Britský obchod prozradil oficiální příslušenství pro Galaxy S9. Na co se můžeme těšit?

Britský obchod prozradil oficiální příslušenství pro Galaxy S9. Na co se můžeme těšit?

Samsung připravuje pro počátek příštího roku nové vlajkové smartphony, Galaxy S9 a S9+. Mají jít ve šlépějích letošních modelů, dostanou však ještě tenčí rámečky kolem displeje, vyšší výkon a lepší fotoaparáty. Britský obchod MobileFun nyní s předstihem zveřejnil nabídku oficiálního příslušenství, kterou chystané modely dostanou.

Většinu známe již z letošních modelů, např. kryty LED View, ClearView, Alcantara, apod, některé z nich budou nabízeny v nové, červené barvě. Novinkou má být nová podložka pro bezdrátové nabíjení a také nový DeX Pad pro využívání telefonu coby počítače. Spekuluje se, že tato nová stanice umožní telefon položit a použít jeho displej jako touchpad, popř. klávesnici. Bohužel snímky nového oficiálního příslušenství zatím obchod neukázal, nalezneme v něm však několik obalů třetích stran, a to včetně snímků.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments