Domů » Bleskovky » British Airways posádkám rozdá 15 000 iPhonů Xr. Chtějí zlepšit služby pro cestující

British Airways posádkám rozdá 15 000 iPhonů Xr. Chtějí zlepšit služby pro cestující

Britské aerolinie British Airways zakoupili 15 000 iPhonů Xr. Rozdají je mezi členy jednotlivých posádek. Letecké společnost telefony pořídila v rámci programu pro zlepšení zákaznických služeb. Zaměstnancům se do rukou dostanou zařízení se speciálními předinstalovanými aplikacemi, které jim během letu umožní efektivněji obsluhovat pasažéry. Členům posádky se zatím novinka zamlouvá.

british airways iphone

„Nedávno si jeden z cestujících zapomněl objednat jídlo na zpáteční cestu. Díky novému telefonu jsem situaci vyřešil v řádu několika minut,“ pochvaluje si stevard Bradly Smith. Zakoupení nových telefonů pro členy posádky je součástí investice v hodnotě 6,5 miliardy liber, od níž si letecká společnost slibuje výrazné zlepšení komfortu pasažérů.

Nepřehlédněte – Optická iluze baví celý internet

Součástí finanční injekce je například instalace vysokorychlostního připojení k internetu přes Wi-Fi ve všech letadlech či speciální virtuální realita pro cestující v první třídě.

British Airways s Applem nespolupracuje poprvé

Není to poprvé, co British Airways investují do zařízení od Applu. Letecká společnost v minulosti vybavila letadla iPady. Nedávno navíc proběhlo úspěšné testování, při němž byly iPady předány vedoucím členům posádek.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

14 komentářů

  1. Žádné léčení mindráků, žádní eplvoslové… Kde je zdejší obecní opice?

  2. to je nejakej spesl epl kterej nehori, neboucha se kterym se muze do letadla?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).