Domů » Bleskovky » Bojíte se o své soukromí? PanzerGlass nabízí ochranné filtry pro Macbooky

Bojíte se o své soukromí? PanzerGlass nabízí ochranné filtry pro Macbooky

Práce s citlivými firemními daty a financemi je velice problematická z hlediska ochrany soukromí, obzvlášť na větších zařízeních, jakou jsou právě notebooky. Dánská společnost PanzerGlass se rozhodla přijít se speciálním filtrem, který zajišťuje, že obrazovka je viditelná pouze při čelním pohledu. Nikdo z přísedících a náhodných kolemjdoucích tak neuvidí obsah obrazovky.

PC Privacy Panzer

Filtr taktéž redukuje modré světlo a tím činí práci na zařízení příjemnější. Aby se zajistilo kompletní zabezpečení, tak je přítomný i vestavěný kryt webové kamery, jehož posunutím uživatel manuálně zablokuje její funkčnost.

Nepřehlédněte: recenze skla PanzerGlass: prémiová ochrana displeje

Použití ochranného filtru tak přináší zabezpečení nejenom v podnikových sférách, ale i při každodenním běžném používání. Ať už jde o každodenní zadávání hesla do internetového bankovnictví a na sociální sítě, tak i při běžném psaní mailů a zpráv s citlivými údaji. Filtr se aplikuje bez lepidla jen pomocí speciálních háčků, nebo magnetek.

PC Privacy packing

Na výběr jsou jak verze na Macbook, Macbook Air a Macbook Pro, tak i PC varianty nejprodávanějších modelů notebooků a ultrabooků Lenovo, HP, Dell a Acer. Nové PanzerGlass filtry jsou již v prodeji za cenu od 2 199 Kč v závislosti na modelu.

Sklo PanzerGlass pro ochranu soukromí jsme již otestovali v naší recenzi Microsoft Surface Laptop 2.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments