Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » Bluboo X: Čína chystá levnou kopii iPhone X

Bluboo X: Čína chystá levnou kopii iPhone X

Design iPhone X (recenze) už pomalu začínají kopírovat čínští výrobci. Jedním z prvních je značka Bluboo, která poodhalila chystaný model s označením X, který se nápadně podobá právě nejnovějšímu vlajkovému modelu od Applu.

Novinka by měla disponovat 5,99″ AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a chybět nemá ani autorizace skrze obličej uživatele. Otázkou ale zůstává, jak spolehlivá tato technologie bude, jelikož Apple na vývoji Face ID pracoval několik let a čínští výrobci mají na kopírování jen několik měsíců.


Na zadní straně najdeme duální 21Mpx fotoaparát od Sony. 5500mAh baterie dává tušit, že rozhodně nepůjde o kompaktní smartphone s nízkou hmotností, což podtrhuje také přítomnost téměř šestipalcového displeje. Bluboo X by měl rovněž disponovat čtečkou otisků prstů; ta má být integrovaná do bočního tlačítka.

Bluboo není v kopírování smartphonů zvučných jmen žádným nováčkem – letos například představil jeden z prvních klonů Galaxy S8 a chystá dokonce i kopii vlajkového modelu Samsungu pro příští rok, která ponese označení Bluboo S9.


Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
FantomasMan
Uživatel
FantomasMan

Ono časovo najviac zabere niečo vymyslieť a zrealizovať to. Na hardware kopírovanie Vám stačí pár mesiacov. Otázka je ako to bude so software. Lebo to nemohli okopírovať. Len vytvoriť nový program.

Martin123
Uživatel
Martin123

Trochu fake, viz tlačítka na obou stranách ale hned vedle je jen s klasikou.