Domů » Bleskovky » Black Friday pod taktovkou Sonosu: ušetřete tisíce korun za bezdrátové reproduktory

Black Friday pod taktovkou Sonosu: ušetřete tisíce korun za bezdrátové reproduktory

Když dojde na prémiové bezdrátové audio, dříve či později narazíte na produkty značky Sonos. Kalifornská společnost si za skoro dvě dekády v oboru získala značné renomé a nutno dodat, že oprávněně. Velké slevy známé jako Černý pátek Sonos nedrží jako někteří prodejci takřka celoročně, proto se vyplatí věnovat jeho slevám pozornost.

sonos move
Sonos Move

Ve slevách se ocitly reproduktory One SL (původně 5 490 Kč, nyní 4 190 Kč), One (původně 6 290 Kč, nyní 4 990 Kč), přenosný Move (původně 10 990 Kč, nyní 8 490 Kč), soundbar Beam (původně 12 490 Kč, nyní 9 990 Kč) a masivní basový reproduktor Sub (původně 21 990 Kč, nyní 19 490 Kč).

 

sonos five
Sonos Five (play:5)

Pakliže vás některý reproduktor z akční nabídky zaujal, doporučujeme neváhat– slevová akce platí od 26. do 30. listopadu. Potěší také informace, že Sonos k soundbaru Arc konečně přidal podporu vícekanálového PCM (nekomprimovaný prostorový zvuk).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Má stále Sonos Arc zpoždění zvuku v kombinaci s TV Samsung a PS4??

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).