Domů » Bleskovky » BlackBerry Priv s puncem luxusu: Podívejte se, jak vypadá při potažení 24karátovým zlatem

BlackBerry Priv s puncem luxusu: Podívejte se, jak vypadá při potažení 24karátovým zlatem

Nové BlackBerry Priv (test & videopohled) je po designové stránce velmi originální a povedený smartphone. Přední stranu zvýrazňuje na okrajích zakřivený displej, pod kterým se navíc schovává díl s hardwarovou klávesnicí. Už základní verze přímo od výrobce vypadá velice zdařile, nicméně vietnamská společnost Karalux se ji rozhodla ještě vylepšit potažením krytu 24karátovým zlatem.

V Karaluxu mají s pozlacováním nejrůznějších produktů bohaté zkušenosti. Kromě telefonů se specializují také na úpravu vozů, sošek a nejrůznějších speciálních předmětů jako například zlaté růže.

  

Podle slov zástupců společnosti byl celý proces pozlacení krytu poměrně náročnou operací. Jen samotné rozebrání Privu trvalo zhruba 2 hodiny; samotné pozlacení pak díky 10 různým procedurám zabralo okolo 4 hodin, výsledek je ale překvapivě dobrý.

 

V případě, že žijete ve Vietnamu a vlastní BlackBerry Priv, vyjde vás pozlacení v sídle společnosti na 8 000 000 VND, což je zhruba 9 000 Kč. Pro mezinárodní zákazníky spustí Karalux prodej zlaté varianty 5. prosince a cena v e-shopu (včetně telefonu) se bude pohybovat okolo 1 500 USD, což je zhruba 38 300 Kč. Připomínáme, že v České republice se BlackBerry Priv začne prodávat 7. prosince za 22 400 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments