Sledujte nás na YouTube

BlackBerry Priv: Nahlédněte do útrob zařízení (video)

Nejen z hlediska konstrukce je BlackBerry Priv (recenze) velmi důmyslným kouskem hardwaru. Lví podíl na tomto „statusu“ má integrovaná klávesnice a celý výsuvný mechanismum. Výrobce na svém YouTube kanálu zveřejnil půlminutovou animaci, na které vám dá nahlédnout do samotné konstrukce zařízení. A jak se zdá, inženýři na první ostružině s Androidem odvedli poctivý kus mravenčí práce.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. tomas (neregistrovaný)

    keby som si chcel kupit nieco od androidu urcite by to bol tento fon. nic lepsie v androide co sa tyka konstrukcie asi neni.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *