Domů » Bleskovky » BlackBerry KEYone a Motion dostávají Android Oreo

BlackBerry KEYone a Motion dostávají Android Oreo

V době, kdy už výrobci mají k dispozici finální kód Androidu 9.0 Pie, vydala společnost TCL Android 8.1 Oreo pro své loňské smartphony KEYone a Motion. Tyto telefony se tak přidávají k BlackBerry KEY2, který již s Oreem přišel na trh.

Update je zatím dostupný v Kanadě a Severní Americe, dá se však předpokládat, že brzy dorazí i na další lokální varianty. Kromě Orea dostávají telefony BlackBerry i aktualizace systémových aplikací Kalendář, Kontakty, DTEK, Privacy Shade a Centrum napájení BlackBerry.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).