Domů » Bleskovky » Black Friday u NVIDIA: Získejte hry pro svůj SHIELD za výhodnější ceny

Black Friday u NVIDIA: Získejte hry pro svůj SHIELD za výhodnější ceny

NVIDIA si v rámci Black Friday připravila zvýhodněné ceny vybraných titulů pro zařízení SHIELD. Akce trvá až do pondělí 28. listopadu. Akce se týká více než šedesáti titulů.

Ať už si chcete jednoduše postřílet pár démonů v Doom 3 BFG (běžící nativně na SHIELDu a za poloviční cenu), prozkoumat Středozem při hledání jednoho prstenu, který jim všem vládne v LEGO The Lord of the Rings (streamovaně v rámci GeForce NOW se slevou 75% včetně kódu na PC) nebo si prožít znovu patálie Hoagiho, Bernarda a Laverne v Day of the Tentacle Remastered (50% sleva na GFN včetně kódu na PC).

nvidia_bf

Mezi dalšími hrami, které vás zahřejí až udeří první mrazíky, patří například: Never Alone, Half-Life 2, Riptide GP: Renegade, Homefront: The Revolution, Dead Island: Definitive Edition, Mad Max a Portal.

Kompletní seznam titulů ve slevě naleznete na této stránce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).