Black Friday: Do neděle koupíte Xiaomi Redmi Note 4 Global za bezkonkurenční cenu

Jen do neděle koupíte eleganci, výkon, skvělou výbavu a masivní baterii za 3 999 Kč. To je Xiaomi Redmi Note 4 Global v akci Black Friday.

Slevových svátků není nikdy dost, takže proč si nezopakovat Black Friday v červnu? Od pátku 16. do neděle 18. června můžete koupit Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB/32GB za 3 999 Kč. Lepší cenu v Česku nenajdete. Akce běží v těchto e-shopech:

V rámci Black Friday padá cena jednoho z nejoblíbenějších telefonů současnosti. A nejde jen o skvělé parametry a výbavu, které by ještě před dvěma lety stačily na vlajkovou loď v ceně přes 20 tisíc korun. Ten telefon se jednoduše povedl, což potvrzuje i naše recenze.

Za cenu pod 4 tisíce korun dostanete elegantní design, hliníkové tělo, efektně zaoblené tvrzené sklo, špičkový displej, skvělý fotoaparát, výkonný procesor a baterii s masivní kapacitou 4 100 mAh. Přídomek Global v názvu také znamená podporu v Česku používaných frekvencí LTE 800 a 900 MHz.

Telefony jsou skladem, tedy žádné velké čekání, doma jej budete mít do druhého dne po nákupu.

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku