Domů » Bleskovky » Bizarnosti dneška: 10 metrů dlouhá selfie tyč a místo mobilu MacBook

Bizarnosti dneška: 10 metrů dlouhá selfie tyč a místo mobilu MacBook

„Selfiečka,“ tedy fotografické autoportréty, se staly velkým hitem na celém světě a probudily v uživatelích velkou touhu po originalitě. To následně vedlo k fotografiím se žraloky, ze střech nejvyšších budov na světě, nebo třeba z vesmíru.

space_selfie

Spolu s tímto trendem se vynořila i spousta příslušenství. Nejznámější z nich je selfie tyč, která prodlouží ruku fotografa, díky čemuž se do záběru vejde mnohem více objektů. Délka pomůcky byla často předmětem hádek a na mnoha veřejných místech dokonce došlo k jejich zákazu. Hon za tou nejdelší však pokračoval a prozatimním držitelem rekordu je Ben Stiller, který si vytvořil 8,56 metru dlouhou tyč. Toho se pokusil trumfnout uživatel Ware na YouTube, který vyrobil tyč s délkou 9,57 metru. Na celý proces výroby, kvalitu výsledné fotky i na problémy s manipulací s takovou obludou se můžete podívat na jeho videu.

WORLD'S LONGEST SELFIE STICK - BREAKING ZOOLANDER'S RECORD

Jelikož tyto tyče, na které umístíte svůj telefon, případně tablet, již přijdou mnoha lidem jako mainstream, tedy něco, co už má v podstatě každý a nejedná se vlastně o nic originálního, přišlo trio umělců Moises (Art404), John Yuyi a Tom Galle s další úrovní pořizování fotek vlastní osoby. Vytvořili totiž selfie tyč, na kterou můžete připevnit celý Mac Book. A to už je přeci něco! Podle tvůrců by se produkt mohl dostat i do prodeje, bude však záležet na zájmu uživatelů.

8

Kam se podle vás bude pořizování selfieček ubírat dále? Přijde ještě něco bizarnějšího, například selfie tyč na All-in-One počítače, kdy si s sebou budete nosit i záložní napájecí zdroj?

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments