Chodíte rádi? Aplikace Bitwalking vám za procházky bude platit

I přes vědomí toho, že cvičení je pro naše tělo přínosné v mnoha ohledech, se často nedokážeme k žádné činnosti přinutit. Pokud by vás motivovalo, že za chůzi dostanete digitální peníze, které pak můžete utratit, využijte možnosti připojit se k chystané aplikaci zvané Bitwalking.

 

Ta vám za každých 10 000 kroků (zhruba 6,6 km) připíše na účet 1 BW$, tedy Bitwalking dolar. Takto vydělanou digitální měnu budete moci utrácet u smluvních partnerů, kteří však prozatím nebyli přestaveni. Na platformě bude možné s měnou obchodovat, a například v Malawi by měl nápad pomoci i s finanční gramotností uživatelů a nabídnout jim další možnost příjmu.

  

Společnost v současnosti hledá jak partnery, tak sponzory, kteří by jí pomohli s platbami uživatelům. Na oplátku jim nabízí data od mnoha chodců, které by kupříkladu společnosti vyrábějící sportovní oděvy mohly využít ke sledování zájmů segmentů, na které cílí. Prozatím se však do Bitwalkingu můžete dostat pouze přes systém pozvánek, o kterou si můžete zažádat zde. Aplikace bude dostupná pro Android a iOS.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

4 komentáře

 1. Alor (neregistrovaný)

  Masturbací se toho dá taky pěkně nachodit… Takovej Xiaomi náramek to nerozezná :D

  • mannik (neregistrovaný)

   ale gps jo :D

   ale když máte rootnutej mobil, tak by ani to neměl být problém. No a pokud si tam nedají ochranu na „mock locations“, tak to půjde i bez rootu :D

  • PHiLiPZ (neregistrovaný)

   to bude zase aplikacia bitwanking

  • S4crifice (neregistrovaný)

   … za každou pátou masturbaci jeden USD … tak to bych byl za chvíli milionář …

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel