Domů » Články » Bezdrátová sluchátka budoucnosti od Samsungu

Bezdrátová sluchátka budoucnosti od Samsungu

Většina sportovců, běžců především, neudělá bez oblíbené či motivační hudby ani krok. Nedělejte kompromisy a svým blízkým nebo sami sobě dopřejte pod stromeček pohodlná sluchátka pro každý pohyb se zárukou perfektního zvuku.

Samsung Gear Icon X

I při sportu si chce člověk vychutnat svou oblíbenou hudbu v prémiové kvalitě, bez věčně zamotaných kabelů, které navíc při sebemenším pohybu naráží o tělo. Bezdrátová sluchátka Samsung Gear IconX řeší oba problémy a díky až 4 GB vnitřní paměti budete mít svou hudbu vždy a všude s sebou, nezávislou na jakémkoliv dalším zdroji. Pro fitness nadšence je určena aplikace Running Coach, která se aktivuje pouhým klepnutím na sluchátko a která poskytne přímo do ucha majitele aktuální informace o stavu fyzické aktivity a to v reálném čase a bez telefonu.

Sluchátka se v dokovací stanici dobijí rychle a vydrží až pět hodin streamování hudby nebo sedm hodin přehrávání uložené hudby. Podle vkusu obdarovávaného můžete vybírat ze tří barevných variant – černé, růžové a šedé. Sluchátka IconX jsou lehká a ergonomická, při užívání jsou tudíž velice pohodlná a stanou se nepostradatelnou součástí výbavy každého sportovce. Doporučená maloobchodní cena sluchátek Samsung Gear IconX je 5 990 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.