Domů » Bleskovky » Bezdrátová nabíječka pro LG G3 bude mít netradiční konstrukci

Bezdrátová nabíječka pro LG G3 bude mít netradiční konstrukci

Do oficiálního odhalení vlajkové lodi LG pro letošní rok zbývají ještě dva dny, nicméně díky mnohým únikům známe většinu důležitých parametrů a specifikací chystané novinky. Dosud jsme však neměli možnost vidět obrázky žádného příslušenství k tomuto modelu, nyní máme však možnost nahlédnout na bezdrátovou nabíječku, která vypadá zcela jinak, než jsme u tohoto příslušenství zvyklí.

 

Nejedná se totiž o pouhou plochou podložku nebo polštářek, ale o nastavitelný stojánek, čehož bude možné využít například při sledování filmu. Telefon bude možné do tohoto doku umístit jak na šířku, tak na výšku. Nevíme, zdali bude v prodeji ve více barevných variantách, než v bílé, neznáme ani cenu tohoto příslušenství. Více se zcela určitě dozvíme na úterní tiskové konferenci, na které naše redakce nebude chybět.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. michael.zeleny

    Další super nápad od LG :-)

  2. No, má bezdrátové nabíjení, pro mne jednu s nejdůležitějších funkci, podle kterých se rozhoduji o dalším mobilu. LG, teda, Vy jedete! Super mobilek.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).