Bezdrátová nabíječka pro LG G3 bude mít netradiční konstrukci

Do oficiálního odhalení vlajkové lodi LG pro letošní rok zbývají ještě dva dny, nicméně díky mnohým únikům známe většinu důležitých parametrů a specifikací chystané novinky. Dosud jsme však neměli možnost vidět obrázky žádného příslušenství k tomuto modelu, nyní máme však možnost nahlédnout na bezdrátovou nabíječku, která vypadá zcela jinak, než jsme u tohoto příslušenství zvyklí.

 

Nejedná se totiž o pouhou plochou podložku nebo polštářek, ale o nastavitelný stojánek, čehož bude možné využít například při sledování filmu. Telefon bude možné do tohoto doku umístit jak na šířku, tak na výšku. Nevíme, zdali bude v prodeji ve více barevných variantách, než v bílé, neznáme ani cenu tohoto příslušenství. Více se zcela určitě dozvíme na úterní tiskové konferenci, na které naše redakce nebude chybět.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. michael.zeleny (neregistrovaný)

    Další super nápad od LG :-)

  2. kapenka (neregistrovaný)

    No, má bezdrátové nabíjení, pro mne jednu s nejdůležitějších funkci, podle kterých se rozhoduji o dalším mobilu. LG, teda, Vy jedete! Super mobilek.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *