Domů » Bleskovky » AnTuTu benchmark prozrazuje další parametry Samsungu Galaxy S5

AnTuTu benchmark prozrazuje další parametry Samsungu Galaxy S5

Do představení smartphonu Samsung Galaxy S5 zbývá pouze několik týdnů s čímž koresponduje neustále rostoucí příval nových spekulací, které odhalují jeho stěžejní parametry. Nejnovější únik má na svědomí populární benchmark AnTuTu, který kromě naměřené hodnoty 35666 bodů potvrzuje přítomnost hlavního fotoaparátu s rozlišením šestnáct megapixelů. Podle neoficiálních zdrojů se však jednalo o prototyp s nefinalizovaným hardwarem, čemuž nahrává zbytek informací o zařízení. Testovaný kus poháněl čtyřjádrový čipset Snapdragon 800 s taktem 2,5 GHz a 2 GB operační paměti.

   

Další snímky hypotézu o prototypu určeném pouze pro testovací účely jenom potvrzují. V seznamu integrovaných senzorů totiž chybí čidla pro měření teploty a vlhkosti, které jsou klíčové pro aplikaci S Health od Samsungu. Podle tvrzení ruského novináře Eldara Murtazina má Galaxy S5 dorazit s nejnovějším procesorem Snapdragon 805 od Qualcommu, který doplní 3 GB paměti RAM.

   

Zobrazovací schopnosti má mít na starosti 5,24“ Super AMOLED displej s rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Další výbavu bude tvořit 3200mAh akumulátor, 3,2Mpx čelní kamerka a nová verze uživatelského prostředí TouchWiz. Na závěr je vhodné dodat, že veškeré doposud zveřejněné informace pochází z neoficiálních zdrojů a proto zde stále existuje možnost, že výsledná výbava bude zcela odlišná.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments