Sledujte nás na YouTube

Asus ZenFone 3 na prvním renderu: Pětipalcový Dual SIM se zajímavou výbavou

V čínské databázi certifikačního úřadu TENAA se objevil nový smartphone od společnosti Asus s kódovým označením Z00EDB. Podle zákulisních informací se má jednat o připravovaný model ZenFone 3, jehož premiéra je naplánována na druhou polovinu letošního roku. Chystaná novinka se pochlubí pětipalcovým IPS displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů a krycím sklem Gorilla Glass třetí generace. Pod kapotu se nastěhuje 64-bitový procesor s čtveřicí výpočetních jader taktovaných na 1,2 GHz, který doplní 2GB operační paměť typu LPDDR3.

 

Pro pořizování rychlých momentek poslouží 8Mpx fotoaparát s duální LED diodou a pětimegapixelová kamerka pro videokomunikaci. Interní úložiště pojme maximálně 16 GB dat a komu by tato hodnota nestačila, může využít slotu na paměťové microSD karty. Další výbava má zahrnovat Android 5.0, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a slot na dvě SIM karty. Tělo smartphonu bude disponovat polykarbonátovým šasi a celou řadou barevných provedení (černá, bílá, červená, modrá, fialová, zlatá a stříbrná).

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentáře

  1. Samone (neregistrovaný)

    Tak tohle je doufám omyl… Proč by Asus dělal downgrade ze Zenfone 2? Tímhle by se vrátil o 2 roky zpátky…

  2. Ascension (neregistrovaný)

    Nechápu to jejich číslování dělají v tom bordel Zenfone 2 má lepší parametry 3. hroší 5. lepší: leda že by měl být Zenfone 3 nástupce Zenfone C. Já fakt nwm mají v tom bordel.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *